e-Podatki

1.1. XII edycja konkursu „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy“ 2014-05-13


Już po raz dwunasty organizowany jest konkurs „Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcy“. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Jego głównym celem jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędem skarbowym a przedsiębiorcą.

W ramach konkursu urzędy skarbowe w całej Polsce będą oceniane przez przedsiębiorców na podstawie specjalnie przygotowanej ankiety. Ocenie będzie podlegać jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników. Wyłonione w nim urzędy skarbowe zostaną wyróżnione podczas uroczystej gali w siedzibie BCC oraz otrzymają możliwość posługiwania się przez rok tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".

Wyróżnienie jest wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów oraz umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej. Zakończenie tegorocznej 12. edycji konkursu rozdanie dyplomów jest zaplanowane na 25 czerwca br.

Dodatkowe informacje na temat konkursu wraz z ankietą konkursową, regulaminem i harmonogramem można znaleźć na stronie www.bcc.org.pl.

(Źródło: Ministerstwo Finansów)